اخبار سیاسی

پیامک هم گران شد

براساس اطلاعات جداول لایحه بودجه سال 1402 قیمت هر پیامک 30 ریال افزایش پیدا خواهد کرد؛ بنابراین درآمد دولت از این محل 600 میلیارد تومان خواهد بود.

25 دی 1401

اندازه انگشت کوچک شما، شخصیت شما را آشکار می کند

آیا می دانستید که طول انگشت کوچک شما می تواند چیز های زیادی در مورد شخصیت و سبک رفتارتان بگوید.

23 دی 1401

مطالبات بازنشستگان صندوق فولاد به کجا رسید؟

مطالبات بازنشستگان صندوق فولاد در ملاقات سید حجت کاظمی سرپرست این صندوق با سید محمد حسینی معاون پارلمانی رییس جمهور پیگیری شد.

23 آذر 1401

مشاور وزیر فرهنگ یادی از ابوالفضل پورعرب کرد

پوراحمدی به ملاقات ابوالفضل پورعرب رفت و برای او آرزوی سلامتی کرد.

12 آذر 1401

اورژانس هوایی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر 41 ماموریت انجام داد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: اورژانس هوایی این دانشگاه از ابتدای سال جاری تا کنون 41 ماموریت انجام داده که 30 پرواز به ایرانشهر و 11 مورد مربوط به چابهار و 60 درصد این ماموریت ها انتقال مادر باردار به مراکز درمانی بوده است.

30 مهر 1401

شروع تبادل اقتصادی با پول ملی کشورهای حاشیه خزر، آخرین مهلت شرکت در مزایده خودروهای خارجی اموال تملیکی اعلام شد

بدهی آمریکا رکورد تاریخی ثبت کرد، شروع 2 طرح فروش فوری و پیش فروش محصولات سایپا و توزیع روزانه 6 هزار تن مرغ گرم از اخبار مالی امروز است.

15 مهر 1401

اتصال سازمان اموال تملیکی به پنجره هوشمند خدمات

قائم مقام سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: تا زمانی که وزارت صمت به این سامانه متصل نشود امکان اتصال کامل تمامی زیر مجموعه ها وجود ندارد.

2 مهر 1401

خروج رفوگران فرش از بازار کار ایران

ده ها سال که نیروی کار ایرانی با هدف دریافت دستمزد بیشتر و فراهم آوردن زندگی بهتر از ایران خارج می شود و در بازار کار کشورهای همسایه مشغول به کار می شود.

25 شهریور 1401

هتل شرایتون مال آف امارات دبی ، 5 ستاره

برترین خدمات را در هتل شرایتون مال آف امارات دبی تجربه کنید، یکی از قابل توجه ترین و مدرن ترین هتل ها می باشد که دارای موقعیت مکانی فوق العاده ای هست و درست در کنار برج امارات، هتل شرایتون مال آف امارات دبی قرار گرفته است که به میزان 10 دقیقه رانندگی تا...

13 شهریور 1401

پیشرفت 10 درصدی عملیات اجرای خطوط لوله جریانی میدان آزادگان جنوبی

تهران (پانا) - مدیرعامل گروه پتروپارس در جریان اجرای فاز یک طرح توسعه میدان نفتی آزادگان جنوبی از پیشرفت 10 درصدی عملیات اجرایی خطوط لوله جریانی خبر داد.

30 مرداد 1401

هدف چین از مانورهای نظامی اخیر

تحلیلگران چینی و آمریکایی می گویند مانورهای نظامی چین نشان می دهد که پکن برای کنترل تایوان نیازی به حمله به آن ناحیه ندارد بلکه می تواند این جزیره خودگردان را خفه کند و ارتباط آن را با دنیا خارج قطع نماید.

20 مرداد 1401

شوخی دردسرساز وزیر میراث فرهنگی با هرکول !

خبرنگاران :ضرغامی : ویدیویی چند روز قبل در فضای مجازی درباره مجسمه هرکول در بیستون به گردش عایدی بیشتر شبیه طنز و شوخی بود. بعد ها برادر پژوهشگری نوشت که این مجسمه مربوط به دوره اسکندر نیست، که درست است. این مجسمه مربوط به دوره سلوکیان است.

10 مرداد 1401

وزیر ارتباطات: رتبه سرعت اینترنت موبایل 20 پله و اینترنت ثابت 30 پله صعود می نماید

وزیر ارتباطات وعده ارتقای 20 رتبه ای سرعت اینترنت موبایل و 30 پله ای اینترنت ثابت کشور در خاتمه دولت سیزدهم را داد. عیسی زارع پور دوباره تاکید نمود که سرعت اینترنت فعلی ایران شایسته مردم نیست و بر توسعه زیرساخت های کشور و فیبرنوری تاکید نمود.

28 تیر 1401

نقشه راه وزارت اقتصاد برای رشد غیرتورمی

خبرگزاری خبرنگاران- وزیر امور مالی و دارایی تأکید کرد: کشور نیازمند الگوی کلان با موضوع مهار تورم و تقویت تولیدو رشد مالی است.

21 تیر 1401

فراخوان خدمات پرداختی ها و پرداختیار برای دریافت وبسرویس اینماد

شرکت های خدمات پرداخت و پرداختیار برای دریافت وبسرویس اینماد و اتصال به پنجره واحد تجارت الکترونیکی فراخوانده شدند.

18 تیر 1401

سفر بایدن به شرق آسیا ، ژاپن بودجه نظامی خود را افزایش می دهد

منابع ژاپنی اعلام کردند که نخست وزیر این کشور میخواهد در دیدارش با رئیس جمهور آمریکا در توکیو افزایش بودجه نظامی ژاپن را اعلام کند.

9 تیر 1401

جزئیات تازه از دلیل مرگ توله یوزپلنگ ها

دامپزشک معتمد سازمان محیط زیست گفت: روابط عمومی سازمان محیط زیست با سکوت رسانه ای، تولد توله یوزپلنگ ها را به حاشیه کشاند.

9 تیر 1401

انتصاب بهادری جهرمی به عنوان دبیر هیات دولت

سخنگوی دولت با حفظ سمت، به عنوان دبیر هیات دولت منصوب شد.

1 تیر 1401

آخرین مهلت ثبت نام نهضت ملی مسکن؛ سرانجام اسفندماه

بنا بر اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی، ثبت نام همه گروه ها در طرح نهضت ملی مسکن شامل مجرد ها و متاهل ها در حال اجرا است و روز 29 اسفندماه این مهلت به انتها می رسد.

29 خرداد 1401

اوجی: آماده افزایش فراوری نفت در سریعترین زمان ممکن هستیم

وزیر نفت با بیان اینکه برقرای ثبات در بازار نفت فقط به وسیله همکاری و تغییر رویکرد های تنش آفرین امکان پذیر است، تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد در سریع ترین زمان ممکن، میزان عرضه نفت خود به بازار های جهانی را افزایش دهد.

28 خرداد 1401
تعداد: (261)