نماینده ماهشهر: مشخص تکلیف مدیریت آموزش و پرورش خوزستان تسریع گردد

نماینده مردم ماهشهر در جلسه علنی امروز مجلس با ارایه تذکراتی اظهار کرد: در مورد مشخص تکلیف مدیریت آموزش و پرورش استان خوزستان تسریع گردد.

نماینده ماهشهر: مشخص تکلیف مدیریت آموزش و پرورش خوزستان تسریع گردد

به گزارش خبرنگاران، علی گلمرادی در تذکرات شفاهی خود در جلسه علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه) مجلس شورای از دولت خواست که در بحث ارتقاء بندر امام (ره) به شهرستان تسریع کند.

وی همچنین از دولت تقاضا کرد: با توجه به اینکه 40 سال است این موضوع در دستور کار واقع شده است و این بازی ها و ملاحظات سیاسی را کنار بگذارد.

نماینده مردم ماهشهر در مجلس گفت: با توجه به اینکه 16 هزار معلم کم دارند مدیریت آموزش و پرورش استان خوزستان سریعا معین تکلیف گردد.

گلمرادی اظهار کرد: شرکت های پتروشیمی در منطقه به دلیل بد اخلاقی در حق کارگران و حقوق آنها اجحاف می نمایند. طرح طبقه بندی مشاغل و سوء استفاده از قانون مناطق آزاد و ویژه باعث شده که یکجانبه کارگران را اخراج نمایند.

وی در رابطه با معطل ماندن قانون حمایت از حقوق معلولان نیز به دولت تذکر داد و گفت: دو سال از زمان آن می گذرد و دولت به قوانین مجلس توجه کند.

نماینده مردم ماهشهر در مجلس در تذکر دیگری به دولت مطرح کرد: بازرسی توانیر به جای یاری به فراوری کشور و رونق فراوری سوء استفاده نکند و به خاطر تسویه حساب شخصی کارگاه های فراوریی را تعطیل نکند. این درست نیست که اگر دولت نمی تواند یاری کند حداقل مزاحمت ایجاد نکند.

گلمرادی در مورد ساماندهی کارگران ساختمانی در شهرها نیز تذکر داد و گفت: الزامات کاری توسط شهرداری ها در اولویت کار آنها قرار گیرد و اجازه ندهید شأن کارگری پایین بیاید و افت پیدا کند.

وی همچنین از عبدالرضا مصری رییس جلسه علنی نوبت عصر امروز مجلس شورای اسلامی درخواست کرد: مجلس بر مبحث مدیریت پروازی نظارت کند و اجازه ندهد با مدیریت پروازی به سرمایه های کشور خیانت گردد.

نماینده مردم ماهشهر در مجلس ادامه داد: اینها تعهد اخلاقی ندارند و به فکر سازمان هایشان نیستند، بلکه به فکر خانواده هایشان هستند که در شهرهای دیگر زندگی می نمایند و باید مسئولیت اجتماعی را مورد توجه قرار دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نماینده ماهشهر: مشخص تکلیف مدیریت آموزش و پرورش خوزستان تسریع گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده ماهشهر: مشخص تکلیف مدیریت آموزش و پرورش خوزستان تسریع گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید