#بوریس-جانسون، شریک دلقک بازی های ترامپ، نخست وزیر شد!

به گزارش وبلاگ شهبازی، کاربران فضای مجازی انتصاب بوریس جانسون به سمت نخست وزیری انگلیس را افول قدرت غرب دانستند.

#بوریس-جانسون، شریک دلقک بازی های ترامپ، نخست وزیر شد!

به گزارش خبرنگار ، روز گذشته بوریس جانسون وزیر سابق امور خارجه انگلیس توانست با غلبه بر جرمی هانت وزیر امور خارجه این کشور، پیروز رقابت بر سر تصاحب مقام نخست وزیری این کشور گردد. اما انتشار این خبر در رسانه های داخلی و خارجی با حواشی زیادی همراه شد.

بسیاری از کارشناسان مسائل سیاسی بوریس جانسون را نزدیک ترین و شبیه ترین فرد به دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا می دانند و انتخاب فردی مانند او به سمت نخست وزیری انگلیس را افول غرب و انتقال قدرت از غرب به شرق می دانند. کاربران فضای مجازی نیز در واکنش به این خبر با انتشار پست هایی در صفحه های شخصی خود تحلیل ها و نظرات جالب خود را ذیل هشتگ #بوریس-جانسون به اشتراک گذاشتند.

لازم به ذکر است؛ بوریس جانسون با به دست آوردن 92 هزار رای به عنوان رهبر جدید حزب محافظه کار و نخست وزیر جدید انگلیس انتخاب شد. جرمی هانت وزیر خارجه فعلی و رقیب بوریس جانسون در این رای گیری 46 هزار رای را به خود اختصاص داد.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بار ها و بار ها از نخست وزیری بوریس جانسون اعلام حمایت و تاکید نموده است رابطه او با جانسون بسیار خوب است و روز گذشته با انتشار پستی در صفحه توییترش نوشت: او در نخست وزیر انگلیس فوق العاده خواهد بود.

در ادامه تعدادی از پست های کاربران فضای مجازی در این باره را مشاهده می کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "#بوریس-جانسون، شریک دلقک بازی های ترامپ، نخست وزیر شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "#بوریس-جانسون، شریک دلقک بازی های ترامپ، نخست وزیر شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید