استارت آپ های هفتگانه حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معرفی می شوند

با حمایت ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در جشنواره وب و موبایل ایران، برترین استارت آپ های شاغل در گروه های ویژه انتخاب می شوند.

استارت آپ های هفتگانه حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معرفی می شوند

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوریستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با توجه به نیاز های دارای اولویت بالا در کشور در حوزه فناوری، هفت گروه تعریف کرده است که استارت آپ های فعال در این زمینه ها، در صورت انجام پروژه های شاخص، برابر مقررات از حمایت این ستاد برخوردار می شوند. این رقابت فرصتی است تا برترین های این هفت حوزه رقابت کنند.

اینترنت اشیاء، بلاکچین، تولید هوشمند (ERP) همچنین برترین استارت آپ های فعال در زمینه خانه هوشمند، شهر هوشمند، هوش مصنوعی و واقعیت گسترش یافته از جمله واقعیت مجازی و افزوده در این رقابت حضور خواهند یافت.

انتخاب و داوری این استارت آپ ها به صورت مشترک بین جشنواره وب و موبایل ایران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام خواهد شد. همچنین استارت آپ های منتخب در رقابت ها از حمایت ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمند سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برخوردار می شوند.

علاوه بر این، تعداد قابل توجهی از حوزه های دیگر نیز برای حضور و انتخاب استارت آپ منتخب در نظر گرفته شده است. علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمند سازی به نشانی http://ictc.isti.ir/ مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "استارت آپ های هفتگانه حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معرفی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استارت آپ های هفتگانه حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معرفی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید