فارس من، وزیر علوم: اسامی خریداران سرانجام نامه با ذکر موضوع استخراج شد

به گزارش وبلاگ شهبازی، وزیر علوم گفت: با استخراج اطلاعات حافظه های کامپیوتر و پرونده های ضبط شده از شرکت های فروش انتها نامه، اسامی افراد سفارش دهنده با موضوعات انتها نامه ها تعیین شده است.

فارس من، وزیر علوم: اسامی خریداران سرانجام نامه با ذکر موضوع استخراج شد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ شهبازی، کاربران فارس من با ثبت سوژه ای با عنوان جلوی فروش و تبلیغات خاتمه نامه و مقاله در سطح خیابان را بگیرید خواهان مقابله با این موضوع شده اند.

منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ شهبازی در پاسخ به این سوال که چند هفته قبل نخستین برخورد با متخلفان فروش خاتمه نامه انجام شد و وعده داده شد که مرحله برخورد بعدی هم به زودی انجام خواهد شد این موضوع به کجا رسید؟ گفت: برخورد با متخلفان فروش خاتمه نامه همچنان در جریان است.

وی شرح داد: در برخورد قبلی از اسنادی از شرکت های ارائه دهنده خدمات فروش خاتمه نامه جمع آوری شده بود که شامل تعداد زیادی شامل حافظه های کامپیوتر، پوشه ها و پرونده ها بود.

غلامی توضیح داد: هم اکنون مطالب حافظه های کامپیوتر استخراج و پرونده ها آنالیز شده است و تقریباً اکثر اسامی افرادی که سفارش خاتمه نامه داده بودند و موضوعات آنها معین شده است.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اضافه کرد: مرحله دوم برخورد با متخلفان فروش خاتمه نامه را هم با نیروی انتظامی و قوه قضاییه در حال پیگیری هستیم و به زودی انجام می گردد، اکنون بیشتر منتظریم که آیین نامه اجرایی قانون مقابله با تقلب و تخلفات علمی توسط دولت ابلاغ گردد.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "فارس من، وزیر علوم: اسامی خریداران سرانجام نامه با ذکر موضوع استخراج شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فارس من، وزیر علوم: اسامی خریداران سرانجام نامه با ذکر موضوع استخراج شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید