ادعای جنجالی درباره خیانت دوباره پیکه!

به گزارش وبلاگ شهبازی، یک خبرنگار اسپانیایی ادعایی جنجالی در خصوص جرارد پیکه مطرح کرده است.

ادعای جنجالی درباره خیانت دوباره پیکه!

به گزارش خبرآنلاین؛ به نظر می رسد که قرار نیست حاشیه های زندگی شخصی جرارد پیکه به اتمام برسد و شاید او به زودی درگیر ماجرای نوی در خصوص خیانت به نامزد نو خود یعنی کلارا چیا شود. پیکه 12 سال با شکیرا زندگی کرد و دو فرزند هم از او داشت اما چند ماه قبل و پس از افشای خیانت او به خواننده کلمبیایی آن ها از هم جدا شدند.

مدافع سابق بارسلونا از آن زمان با کارمند خود کلارا در ارتباط بوده ولی حالا به نظر می رسد که ممکن است به او هم خیانت کرده باشد!

جوردی مارتین، خبرنگار پاپاراتزی که شکیرا و پیکه را در طول 12 سال زندگی آن ها دنبال می کرد و پس از جدایی آنها چندین خبر اختصاصی در این خصوص داده بود، پستی در صفحه اینستاگرام منتشر کرد که وفاداری مدافع سابق بارسلونا به کلارا را زیر سوال می برد.

این خبرنگار در یکی از استوری های خود تصویر اکانت اینستاگرام یک زن جوان را منتشر کرد و نوشت:جرارد او را می شناسی پس تعجب نکن اگر شکیرا دنیا را روی سر تو خراب می کند.

این زن جوان جولیا پویج گالی نام دارد و طبق مشخصات اکانتش اهل بارسلون و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق جزای مالی و انطباق شرکتی است.

مارتین یکی از منتقدان سرسخت پیکه است و به همین پیام اکتفا نکرده و صحبت های تندی را علیه همسر سابق شکیرا مطرح کرده است. او درباره پیکه گفت: بسیاری از مردم از جرارد پیکه حمایت می کنند اما من هنوز به چیزی فکر می کنم که 12 سال پیش پیش بینی کرده بودم. اینکه رابطه با شکیرا برای تو خیلی بزرگ است و با او احساس حقارت داشتی. تو در کنار او احساس کوچک بودن می کردی. به یک دختر 23 ساله نیاز داشتی که به تو بخندد. تو بی حوصله ای؛ تو میانه بوده، هستی و خواهی بود.

منبع: فرارو

به "ادعای جنجالی درباره خیانت دوباره پیکه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای جنجالی درباره خیانت دوباره پیکه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید