مسی در چه صورتی بارسایی می ماند؟

به گزارش وبلاگ شهبازی، خاویر تباس در گفت وگو با برنامه پارتیداسو از شبکه رادیویی کادنا کوپه اسپانیا درباره قرارداد لالیگا با شرکت سرمایه گذاری CVC و مخالفت باشگاهای بارسلونا، رئال مادرید و اتلتیکومادرید برای امضای این قرارداد گفت: در ماه جولای در خانه لاپورتا به صرف شام دعوت بودم و او پذیرفت که قرارداد CVC را امضا کند و من به لاپورتا گفتم فلورنتینو پرس سعی می نماید موضع تو را تغییر دهد که او به من گفت که شخصیت خاص خودش را دارد. سپس در همان ماه لاپورتا با من تماس گرفت و گفت، می توانیم امضای این قرارداد را سرعت ببخشیم؟ مسی بابت شرایط تمدید قراردادش عصبی شده است.

مسی در چه صورتی بارسایی می ماند؟

وی ادامه داد: در نهایت، رئیس باشگاه بارسلونا از موضع خودش عقب نشینی کرد. من متقاعد شده ام که پشت منصرف شدن لاپورتا برای امضای قرارداد CVC، فلورنتینو پرس بوده است. فلورنتینو پرس نمی خواهد لالیگا پیشرفت کند چون اگر این اتفاق بیفتد، پروژه سوپرلیگ اروپا شکست می خورد. تمامی توافقاتی که ما نموده ایم به وسیله رئال مادرید به چالش کشیده شده است. پرس می گوید که من فاسد هستم. شما می توانید بگویید که من مدیر بدی هستم، اما هرگز مدیر فاسدی نبوده ام.

رئیس لالیگا توضیح داد: من با لاپورتا دعوایی ندارم. من در تضاد با او نیستم. او و بارسا انتقاد دارند و مسئله فلورنتینو پرس بسیار عمیق تر است چون او در خصوص اینکه لالیگا باید چگونه باشد کاملاً اشتباه می نماید، در حالی که بارسا عمیقا ایدئولوژیک نیست. به اعتقاد من اگر بارسلونا قرارداد CVC را امضای می کرد، می توانست لیونل مسی را حفظ کند. آنها می توانستند 15 درصد از رقم قرارداد مدنظر را به بازیکنان اختصاص دهند. امضای قرارداد با دپای و آگوئرو هم کمکی به آنها نکرد، بلکه شرایط را پیچیده تر کرد. اگر بارسلونا با آنها قرارداد امضای نمی کرد، مسی می توانست بماند.

لیونل مسی 34 ساله تابستان اخیر پس از 21 سال حضور در باشگاه بارسلونا و کسب افتخارات تیمی و انفرادی متعدد به علت ناتوانی این باشگاه در تمدید قراردادش به خاطر قوانین وضع شده به وسیله لالیگا (سقف دستمزدها) از جمع کاتالان ها جدا شد و با قراردادی دو ساله با قابلیت تمدید برای سال سوم به پاری سن ژرمن پیوست.

منبع: فرارو

به "مسی در چه صورتی بارسایی می ماند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسی در چه صورتی بارسایی می ماند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید