ویلموتس نشاط را به تیم ملی تزریق نموده، بحرین حرفی برای گفتن ندارد

جلال طالبی در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره عملکرد تیم ملی فوتبال ایران در کسب پیروزی 14 بر صفر مقابل کامبوج در دومین دیدار از بازی های مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی 2022 قطر و جام ملت های 2023 آسیا گفت: مهم ترین موضوع که از برد پرگل تیم ملی می توان نتیجه گیری کرد میل به گلزنی است که در تاکتیک و استراتژی مدنظر آقای ویلموتس وجود داشت.

ویلموتس نشاط را به تیم ملی تزریق نموده، بحرین حرفی برای گفتن ندارد

وی اضافه نمود: دیدگاه ویلموتس با تفکرات کارلوس کی روش کاملا متفاوت است. او به ساختار تیم ملی برای گلزنی توجه می نماید و آقای کی روش علاقه زیادی به فوتبال دفاعی داشت. البته از کی روش نمی توان به خاطر داشتن چنین سیستمی گله داشت. او در کارش بهترین بود و سیستم مد نظرش را در زمین پیاده می کرد. ویلموتس هم می خواهد تیم را با تفکرات خودش همراه کند.

طالبی درباره استراتژی تیم ملی با ویلموتس توضیح داد: دیدگاه فنی او باعث نشاط در تیم ملی شده است. فوتبال تهاجمی را مردم ایران دوست دارند و می خواهند که تیم ملی همواره حرفی برای گلزنی داشته باشد. ویلموتس توان تیم را روی حمله گذاشته است و نمی خواهد لحظه ای پا پس بکشد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره بازی با بحرین اضافه نمود: بحرین قوی تر از کامبوج است اما در مقابل قدرت فوتبال ایران حرفی برای گفتن ندارد. ایران از این بازی ها می تواند به عنوان دیدارهای تدارکاتی برای شناخت خود استفاده کند.

وی درباره شانس صعود تیم ملی به جام جهانی 2022 قطر گفت: عراق که یکی از همگروهان ما در این مرحله است نسبت به قبل ضعیف تر شده و کار سختی مقابل این تیم نداریم. در خصوص صعود تیم ملی نیز باید وضعیت را در آینده آنالیز کرد و خیلی زود است که بخواهیم در این باره پیش بینی کنیم. تیم ملی در هر زمان و در هر تورنمنتی احتیاج به حمایت دارد و نباید تمام تیم ها را مثل کامبوج و بحرین بدانیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ویلموتس نشاط را به تیم ملی تزریق نموده، بحرین حرفی برای گفتن ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویلموتس نشاط را به تیم ملی تزریق نموده، بحرین حرفی برای گفتن ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید