عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال: شایعه برکناری ویلموتس صحت ندارد

بازی های زیادی باقی مانده و با همین بحرین و عراق در تهران بازی داریم. تیم ما تیم اول آسیا است و به راحتی این ها را پشت سر می گذارد و ما امیدوارم تیم ما در تهران این تیم ها را شکست بدهد.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال: شایعه برکناری ویلموتس صحت ندارد

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت:به شایعات نمی توان اعتماد کرد و در فدراسیون هیچ بحثی درباره برکناری ویلموتس نشده است و جلسه ای هم برگزار نشده است.

به گزارش فارس، فریدون اصفهانیان عضو عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال در گفتگوی تلفنی با برنامه سلام صبح بخیر درباره شایعه انتها همکاری ویلموتس گفت: به شایعات نمی توان اعتماد کرد و در فدراسیون هیچ بحثی درباره این موضوع نشده است و جلسه ای نبوده است.

وی در پاسخ به اینکه آیا ما با ویلموتس شانس این را داریم که به جام جهانی صعود کنیم، گفت: بازی های زیادی باقی مانده و با همین بحرین و عراق در تهران بازی داریم. تیم ما تیم اول آسیا است و به راحتی این ها را پشت سر می گذارد و ما امیدوارم تیم ما در تهران این تیم ها را شکست بدهد.

اصفهانیان درباره اینکه آیا ویلموتس مربی پروازی باقی می ماند، توضیح داد: فضایی که ایجاد می گردد گاهی این اتفاقات می افتد. برنامه های ویلموتس اینگونه نبود و مسائلی پیش آمد و تحریم ها و عدم حمایت از طرف فیفا باعث شد این مسائل به وجود بیاید. مربی که از خارج آمده دنبال پیروز شدن تیم و رسیدن به خواسته های خود است و وقتی به خواسته هایش نمی رسد مسائل عدیده ای پیش می آید. اینکه بگویم چون پول نگرفته م نباید تیم را پیروز کنم یا تیم بازی خوبی نکند درست نیست. او قرارداد دارد و پول او پرداخت خواهد شد و اینگونه نیست که او پولش را نگیرد. باید طوری باشد که هم او پول بگیرد هم تیم ملی ما پیروز باشد.

وی در این باره که آیا ویلموتس و خودمان نمی دانستیم تحریم هستیم و این شرایط پیش می آید، یادآور شد: ما می دانستیم اما او در این وادی ها نیست،فدراسیون و تاج کوشش کردند از وادی دیگری این کار را انجام بدهند. پول گرفته شده و در اختیار سرمربی تیم ملی قرار گرفته شد.

این عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال درباره اینکه آیا زمان پرداخت قسط های ویلموتس معین نیست، اذعان کرد: ایشان یک قراردادی را دارد و باید به پولش در وقت های معینی برسد. قرارداد او طوری است که در تاریخ های مقرر به پولش برسد اما وقتی نمی رسد به مشکل می خورد.

اصفهانیان در پاسخ به اینکه آیا قبول دارید رفتار او بعد از بازی بحرین و قبل از بازی عراق و بعد از آن مناسب نبوده، توضیح داد: ما به عنوان ایرانی این را نمی پذیریم اما اینها حرفه ای و به دنبال منافع خود هستند ما انتظار نداشتیم این اتفاقات بیفتد. ما خودمان باشیم می گویند این ها سعی می نمایند پول ما را بدهند و بهتر است ما بهتر کار کنیم.

وی در این خصوص که آیا تایید می نماید قرارداد سالیانه ویلموتوس سه میلیون یورو یا دلار است، گفت: این ها را بهتر است از آقای تاج بپرسید. با توجه به اینکه ما این مسائل را به عهده آقای تاج گذاشته ایم این رقم درست نیست و می توانید دقیق آن را از تاج بپرسید.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال در این باره که ما با یک سوم این رقم می توانستیم مربی ایرانی بیاوریم، اظهار کرد: وقتی ما این نتایج را گرفتیم این را می گوییم اما زمانی که کی روش بود می گفتیم تیم ما نمی تواند مربی کمتر از کی روش بیاورد چون در سطحی بودیم که به مربیان بالاتری نیاز داشتیم و اگر ایرانی می آوردیم فردایش اعتراض می شد. نمی خواهم به مربیان ایرانی توهین کنم و خودم نظرم به مربی ایرانی است اما اگر بعد از کی روش مربی ایرانی استفاده می کردیم و خدایی نکرده این نتایج را می گرفتیم چه می شد؟ البته اگر همان امکاناتی که در اختیار خارجی ها قرار می گیرد در اختیار اینها قرار بگیرد می تواند موثر باشد.

اصفهانیان در مورد عدم نظارت ویلموتس بر لیست تیم ملی و اعلام لیست از سوی فدراسیون، توضیح داد: چه کسی در فدراسیون لیست می دهد؟ درست است او نیست اما یاری مربیانی دارد که بازی ها را می بینند و به این نتیجه می رسند که عده ای در زمین باشد و به ویلموتس یاری می نمایند اما چه کسی از فدراسیون می تواند دخالت کند؟ تیم مربی و کادر فنی دارد و آنها با هم بحث می نمایند شاید گزینش بازیکنان از نظر بعضی خوب یا بد بوده اما فدراسیون فوتبال دخالتی در این قضیه ندارد.

منبع: عصر ایران

به "عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال: شایعه برکناری ویلموتس صحت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال: شایعه برکناری ویلموتس صحت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید