عزم جدی برای مبارزه با قاچاق سازمان یافته

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: عزم خود را برای مقابله با قاچاق، به ویژه از نوع سازمان یافته آن جزم نموده ایم.

عزم جدی برای مبارزه با قاچاق سازمان یافته

به گزارش خبرنگار از ،صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در دیدار با فرماندار جاسک گفت: عزم خود را برای مقابله با قاچاق، به ویژه از نوع سازمان یافته آن جزم نموده ایم و پرونده های این بخش از بدو تشکیل تا صدور حکم مورد نظارت مدیریت ارشد دادگستری استان قرار خواهند داشت.

او با تأکید بر لزوم توجه ویژه به احقاق حقوق عامه به عنوان مطالبه به حق رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس قوه قضائیه، اهتمام ویژه مسئولان به مصادیق این موضوع را خواهان شد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان رسیدگی به موضوع صیادی از طریق شناور های غیر مجاز، ساماندهی به وضعیت تردد شتر های سرگردان در محور های مواصلاتی، مقابله با زمین خواری و صیانت از بهداشت عمومی را از مهمترین مصادیق احقاق حقوق عامه مطرح نمود و رسیدگی قانونی به این مطالبات عمومی را اولویت مسئولان قضایی در شهرستان جاسک برشمرد.

فرماندار شهرستان جاسک هم با ابراز خرسندی از دیدار با رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، گزارشی از اقدامات امنیتی، عمرانی و پیشگیرانه صورت گرفته در این شهرستان ارائه نمود.

محمد رادمهر برای توسعه و عمران سواحل مکران، آمادگی خود را برای ارتقای سطح همکاری ها بیان کرد.

او همچنین بر هم افزایی همه دستگاه ها برای ساماندهی به وضعیت شتر های سرگردان به عنوان یکی از دغدغه های مهم مردمی در شهرستان جاسک تأکید کرد.

ز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "عزم جدی برای مبارزه با قاچاق سازمان یافته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزم جدی برای مبارزه با قاچاق سازمان یافته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید