در آستانه دربی؛ باشگاه پرسپولیس بیانیه صادر کرد

باشگاه پرسپولیس در آستانه دربی بیانیه ای را صادر کرد.

در آستانه دربی؛ باشگاه پرسپولیس بیانیه صادر کرد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این اطلاعیه آمده است؛ طرفداران پرسپولیس بار دیگر نشان دادند حمایت از تیم محبوبشان، بخش لاینفک از برنامه ها و تفکرات آنها است. باشگاه پرسپولیس قطعا در هر دوره و زمانی به این حضور و عزم جزم می بالد و بابت این تدارک برای حمایت از سرخپوشان برای دربی، قدردان طرفداران و سپاسگزار خدای متعال هستیم.

تردیدی نیست که باقیمانده بلیت های این مسابقه تا قبل از انتها مهلت در ساعت 6 صبح فردا یکشنبه توسط طرفداران خریداری خواهد شد و این مساله انگیزه ای مضاعف برای کوشش بیشتر اعضای تیم فوتبال پرسپولیس است که با تمام وجود می خواهند دوستداران وفادار خود را با شادی و لب های خندان از استادیوم روانه نمایند. عزم جزم طرفداران، همه ما را مصمم تر از قبل نموده است.

همچنین از طرفداران دعوت می کنیم با توجه به استقبالی که از این بازی خواهد شد به عوامل برگزاری مسابقه در برقراری هر چه بیشتر نظم یاری نمایند.

ضمن آنکه از طرفداران پرسپولیس می خواهیم مانند همواره با نهایت احترام نسبت به عوامل برگزاری مسابقه و تیم داوری برخورد داشته باشند و امیدواریم داور مسابقه هم از ستاره های اصلی این مسابقه باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "در آستانه دربی؛ باشگاه پرسپولیس بیانیه صادر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در آستانه دربی؛ باشگاه پرسپولیس بیانیه صادر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید