استراماچونی: فردا مقابل بهترین مربی لیگ می جنگیم و سعی می کنیم رکورد تیمش را بشکنیم، بازی مقابل سپاهان امتحان بزرگی برای ماست

آندره آ استراماچونی، سرمربی تیم فوتبال استقلال از بازی فردای تیمش مقابل سپاهان به عنوان امتحانی بزرگ برای آبی پوشان یاد کرد.

استراماچونی: فردا مقابل بهترین مربی لیگ می جنگیم و سعی می کنیم رکورد تیمش را بشکنیم، بازی مقابل سپاهان امتحان بزرگی برای ماست

به گزارش خبرنگار خبرنگاران از اصفهان، آندره آ استراماچونی در نشست خبری پیش از دیدار استقلال مقابل سپاهان در هفته دوازدهم لیگ برتر گفت: بازی فردا برابر سپاهان امتحان بزرگی برای ماست. در این پنج ماه پیشرفت بسیار زیادی داشتیم و این بار باید در امتحانی سخت برابر سپاهان قرار بگیریم، تیمی که در 10 بازی گذشته خود در جهت دقیق و خوبی بوده است.

در زمان هدایت اینتر ایتالیا نیز هفت پیروزی پیاپی داشتید، اما در ادامه به مشکل خوردید، وی در واکنش به طرح این موضوع خاطر نشان کرد: شرایط اینتر متفاوت بود. در این تیم در مقطعی مسئله ای به وجود آمد که تیم باید سه بازی سنگین در مسابقات اروپایی انجام می داد. ما در آن مقطع مصدومیت های پی درپی داشته و بازیکنان مهمی را از دست دادیم. شرایط اینجا اما فرق می کند. استقلال باانرژی بوده و پیشرفت کرده است. بازیکنان ما به صورتی بازی می کنند که با گذشته متفاوت بوده است، اما ما جهت سختی را در پیش داریم و ممکن است نتایج مثبت نباشد. منتظرم ببینم بازیکنانم در شرایط سخت به چه صورت عمل می کنند. فکر می کنم فردا امتحان مهم و سختی در پیش داریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه چقدر تیمش برای پیروزی مقابل سپاهان مصمم است، شرح داد: اول از همه باید بگویم که زمانی که کارم را در استقلال شروع کردم، سعی کردم عملکرد بازیکنانم را تغییر بدهم و در ادامه تلاش کردیم فوتبال هجومی را به نمایش بگذاریم. پس از مسئله ای که در شروع داشتیم، اکنون تیم ما به بلوغ رسیده است، اما به این معنا نیست که هر بازی را ببریم و نمایش فوق العاده ای داشته باشیم. چیزی که از بازیکنانم خواستم همان درخواستی بوده که قبل از دیدار با تراکتور بوده است. ما نمی توانیم قول پیروزی به هواداران بدهیم، اما می توانیم قول دهیم آن استقلال هجومی که می خواهند را، به نمایش بگذاریم. ما برای همه توپ ها می جنگیم.

استراماچونی ادامه داد: فردا مقابل بهترین مربی لیگ می جنگیم. قلعه نویی یک نمونه برای مربیان جوان است. سپاهان به بهترین نحو آماده است و به این تیم احترام می گذاریم. سپاهان تنها یک گل دریافت کرده که آن هم از روی نقطه پنالتی بوده است. سپاهان تنها تیمی است که در میان لیگ های معتبر دنیا تنها یک گل آن هم پنالتی دریافت کرده است. ما باید از تیم خوب و مربی خوب شان ممنون دار باشیم و سعی می کنیم رکوردشان را فردا بشکنیم.

وی درباره اینکه استقلال پس از ناکامی ابتدای فصل فرایند خوبی پیدا کرد و در پاسخ به این پرسش که علت آن را در چه چیزی می بیند، گفت: از یک سمت خوشحالم و آن را به بازیکنانم گفته ام، اما از طرف دیگر اکنون شرایط سختی داریم، چرا که باید دو بازی سخت و پشت سر هم برگزار کنیم. فردا در استادیوم شاهد تقابل بهترین خط دفاعی و بهترین خط حمله لیگ خواهیم بود و تماشاگران از این تقابل لذت خواهند برد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال شرح داد: ما در بازی با نساجی در نیمه اول از عملکردمان رضایت نداشتم، اما در نیمه دوم بهتر شدیم. دوست ندارم عملکردمان سینوسی و بالا و پایین داشته باشد. فردا مقابل سخت ترین حریف مان قرار می گیریم. آنها تیم بسته ای هستند و سخت است به آنها حمله کنیم و گل بزنیم. سپاهان دو سه سال میانگین سنی بالاتری از ما دارد و آنها بازیکنان بازیکنان حرفه ای و باتجربه در اختیار دارند و در شرایط سخت بهتر می توانند عمل کنند. به همین دلیل، فردا نبرد خیلی سختی برای ما خواهد بود.

استراماچونی افزود: نقطه اصلی برای تیم ما تمرکز روی عملکرد دفاعی است، چرا که سپاهان بازیکنان باکیفیتی دارد که در فضای کم نیز می توانند گلزنی کنند. تفاوت بین ما و سپاهان پاس های کوتاه در تیم ما و بلند در سپاهان است. ما دوست داریم پرس کنیم و آنها با سه راه و استفاده از توپ های بلند قصد دارند از پرس ها فرار می کنند.

وی درباره غایبان تیمش برای دیدار فردا یادآور شد: روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی صد درصد برای بازی آماده نیستند. چشمی در دقایق پایانی تمرین امروز ضربه ای به پایش خورد. اسماعیلی هم در دیدار با نساجی از ناحیه عضله پا دچار آسیب دیدگی شد. این دو بیشتر از 50 درصد در ترکیب خواهند بود و در بدترین حالت روی نیمکت قرار می گیرند. محمد دانشگر نیز به دلیل مسائل انضباطی در لیست تیم قرار نگرفته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "استراماچونی: فردا مقابل بهترین مربی لیگ می جنگیم و سعی می کنیم رکورد تیمش را بشکنیم، بازی مقابل سپاهان امتحان بزرگی برای ماست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی: فردا مقابل بهترین مربی لیگ می جنگیم و سعی می کنیم رکورد تیمش را بشکنیم، بازی مقابل سپاهان امتحان بزرگی برای ماست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید