کسی در منچسترسیتی فکر نمی کند پله یا مارادونا است

به گزارش وبلاگ شهبازی، ستاره منچسترسیتی می گوید در این تیم هیچکس فکر نمی کند فوق ستاره ای چون مارادونا و پله است و همه برای موفقیت تیم کوشش می نمایند.

کسی در منچسترسیتی فکر نمی کند پله یا مارادونا است

به گزارش وبلاگ شهبازی و به نقل از دیلی تلگراف، رحیم استرلینگ در فصل قبل عملکرد بسیار خوبی در تیم منچسترسیتی داشته است و نامزد عنوان بهترین بازیکن و بهترین بازیکن جوان فصل لیگ برتر نیز بود. تیم او توانست سه گانه داخلی را در فوتبال انگلیس به دست بیاورد.

استرلینگ با مقایسه موفقیت لیورپول و منچسترسیتی گفت: اول از همه باید بگویم که کسب دو قهرمانی پیاپی برای هر تیمی کار آسانی نیست. سال جاری نیز بیش از هر زمان دیگری متمرکز هستیم تا بتوانیم عنوان قهرمانی خود را در لیگ برتر تکرار کنیم. من به لیورپول و سایر مدعیان هشدار می دهم که سیتی این فصل را نیز جدی خواهد گرفت و برای قهرمانی کوشش می نماید. من به خاطر بازیکنان لیورپول شاد شدم که این تیم قهرمان لیگ قهرمانان شد. لیگ قهرمانان تورنمت جذاب و معتبری نسبت به لیگ برتر است ولی لیگ برتر سخت تر از لیگ قهرمانان است چون شما 38 هفته باید رقابت کنید و یک هفته عقب ماندن ممکن است به قیمت از دست رفتن قهرمانی منجر گردد. به همین خاطر از نظر من لیگ برتر سخت تر است.

او در ادامه درباره درخشش خود در فصل اخیر گفت: من هر هفته تمام کوشش خودم را برای موفقیت تیم به کار گرفتم و خیلی در تمرینات کار کردم تا بتوانم هر چه در توان دارم برای موفقیت تیم به کار بگیرم. من مطمئن هستم سال جاری لیورپول و سایر مدعیان قهرمانی در لیگ برتر تمام کوشش خودشان را به کار خواهند بست تا قهرمانی را از ما بگیرند ولی خوبی تیم ما این است که اینجا هیچکس فکر نمی نماید پله یا مارادونا است.

دو تیم لیورپول و منچسترسیتی باید بر سر قهرمانی در جام خیریه یا همان دیدار سوپرجام انگلیس برابر هم قرار گیرند تا سرنوشت اولین قهرمان این فصل معین گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کسی در منچسترسیتی فکر نمی کند پله یا مارادونا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسی در منچسترسیتی فکر نمی کند پله یا مارادونا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید