عارف: اعتراضات دانشجویان به شیوه نامه انضباطی جدید را پیگیری می کنیم

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خصوص شیوه نامه جدید انضباطی دانشجویان گفت: دانشجویان و تشکل های دانشجویی به این شیوه نامه جدید اعتراضاتی دارند. قطعا این اعتراضات پیگیری خواهد شد.

عارف: اعتراضات دانشجویان به شیوه نامه انضباطی جدید را پیگیری می کنیم

محمدرضا عارف در گفت وگو با خبرنگاران، در مراسم در خصوص ابلاغ شیوه نامه جدید انضباطی دانشجویان و اعتراض تشکل های دانشجویی به آن گفت: ما کمیته ای در مجلس داشتیم که وقت خوبی روی این شیوه نامه گذاشت و هماهنگی های خوبی با دولت و وزارت خانه داشت. هدف این کمیته این بود که اشکالات شیوه نامه های قبلی اصلاح گردد و مفیدتر باشد.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اضافه نمود: دانشجویان و تشکل های دانشجویی به این شیوه نامه جدید اعتراضاتی دارند. قطعا این اعتراضات پیگیری خواهد شد. تفاهم و همکاری ما با دو وزارت خانه، اصلاح شیوه نامه جدید را عملیاتی تر می نماید.

نماینده مردم تهران در مجلس در خصوص گسترده تر شدن فعالیت کمیته های انضباطی گفت: شیوه نامه نمی تواند اختیارات کمیته های انضباطی را تغییر دهد. تغییر این اختیار به عهده شورای عالی انقلاب فرهنگی است. شیوه نامه می تواند سازوکار اجرایی شدن مصوبه انقلاب فرهنگی را روان نموده یا تغییر دهد. اگر نسبت به شیوه نامه های قبلی دخل و تصرفی در اختیارات کمیته های انضباطی وجود دارد، باید اصلاح گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "عارف: اعتراضات دانشجویان به شیوه نامه انضباطی جدید را پیگیری می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عارف: اعتراضات دانشجویان به شیوه نامه انضباطی جدید را پیگیری می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید