شکار 5 مزدور سعودی در الجوف، پیغام سخنگوی نیروهای مسلح یمن به متجاوزان

به گزارش وبلاگ شهبازی، واحد تک تیرانداز ارتش و کمیته های مردمی یمن پنج مزدور سعودی را در استان الجوف یمن هدف قرار داد.

شکار 5 مزدور سعودی در الجوف، پیغام سخنگوی نیروهای مسلح یمن به متجاوزان

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ شهبازی به نقل از شبکه تلویزیونی المسیره، یک منبع در واحد تک تیرانداز ارتش و کمیته های مردمی یمن اعلام نمود: پنج مزدور سعودی در جبهه خب و الشعف در استان الجوف هدف تک تیراندازهای ارتش و کمیته های مردمی یمن قرار گرفتند.

همزمان نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن یک فروند موشک زلزال 1 را به پادگان مزدوران سعودی در غرب منطقه حیران در استان حجه شلیک کردند.

مسئولان سعودی شماری از مزدوران سودانی را برای عملیات خود به خدمت گرفته اند.

در همین حال، یگان توپخانه ارتش و کمیته های مردمی یمن نیز محل های تجمع و استحکامات مزدوران سعودی در شمال شرقی مثلث عاهم را هدف قرار داد که به کشته و زخمی شدن شماری از آنها و آتش سوزی در این محل ها منجر شد.

واحد تک تیرانداز ارتش و کمیته های مردمی یمن 12 ماه جاری میلادی نیز هفت نیروی متجاوز را در جنوب و شرق جبهه حیران کشته بود.

در همین حال، یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن در پیغامی به رژیم سعودی از مناطق مشرف بر شهر الخوبه عربستان سعودی گفت: تجاوزگری و ناکامی پنج ساله کافی است. ارتش شما در برابر ثابت قدمی و دلاوری ارتش و کمیته های مردمی یمن فرو می پاشد.

وی اضافه کرد: این پیغام برای مزدوران سودانی نیز هست که حامی رژیم سعودی و مزدورانش شده اند و هر روز شمار زیادی کشته و زخمی می دهند.

سریع گفت: ما برای مزدوران محلی نیز پیغام داریم و به آنها توصیه می کنیم که از عفو عمومی استفاده نمایند. دفاع آنها از اراضی اشغالگران لکه ننگی است که همواره با آنها همراه خواهد بود و نفرین نسل های آینده را برای آنها به همراه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شکار 5 مزدور سعودی در الجوف، پیغام سخنگوی نیروهای مسلح یمن به متجاوزان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکار 5 مزدور سعودی در الجوف، پیغام سخنگوی نیروهای مسلح یمن به متجاوزان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید